Zo lees je de kleine letters

Lees de bonus van Rollflame Casino eerst helemaal door

De eerste storting van Rollflame Casino wordt verdubbeld met 100% tot €350, en die inleg moet je binnen de looptijd rondspelen.

Pak je startgeld Minimaal 18 jaar vereist. Volledige voorwaarden raadpleegbaar op de website.
Deze week uitgelicht
Rooks Revenge
Rooks Revenge
Betsoft
Speel nu
De aanbiedingen op tafel

Welke bonus past bij jouw inleg?

Wat is de Vuurdoop Bonus?
€475 startbonus
€475 startbonus, voorwaarden zelf nalezen
Bonussen bekijken
Verdubbeling op je eerste inleg
100% tot €350
100% tot €350, x37, 18 dagen
Bonussen bekijken
Rollflame Casino wekelijkse reload
55% tot €175
55% tot €175, x29, 14 dagen
Bonussen bekijken
Spins in plaats van saldo
60 free spins
60 free spins, x22, 9 dagen
Bonussen bekijken
Verlies je veel deze maand?
13% tot €310
13% tot €310 verlies terug, x5
Bonussen bekijken
Vier stortingen, één pakket
€2.150 welkomstbonus verspreid over vier stortingen
€2.150 over vier stortingen, x37
Bonussen bekijken
Rollflame Casino toernooien
Ranglijst, prijzenpot, puntentelling
Bekijk het actuele aanbod
Eerste sessie zonder vol verlies
Deel van je verlies terug op sessie één
Bekijk het actuele aanbod
Loyaliteitsniveaus en punten
Niveaus, punten en een eigen manager
Bekijk het actuele aanbod
Jouw beloning bij een vriend
Vriend speelt, jij krijgt iets terug
Bekijk het actuele aanbod
Bij het lezen van de voorwaarden

Mooie verdubbeling, harde doorloop

Deze cijfers bepalen of de welkomstbonus iets oplevert of je saldo vasthoudt.

De aanbieding

OnderdeelWaarde
Verdubbeling100%
Maximale bonus€350

Voorwaarden

OnderdeelWaarde
Doorloopvereistex37
Minimale storting20 euro
Nu je bonus loopt

Als het spel je sneller meesleurt

Je weet welke limieten je zelf instelt en waar je hulp vindt als het spel te veel wordt.

Zodra de bonus is geaccepteerd, hoef je niets meer te spelen: geen voorwaarde verplicht je tot doorgaan. Stel in je account stortingslimieten, verlieslimieten, sessietijdlimieten, een time-out of zelfuitsluiting in. Kom je er zelf niet uit, dan helpen CRUKS, Agog en Loket Kansspel je verder.
Time-out periode
Een time-out pauzeert je account voor een vaste periode, zodat je even afstand neemt zonder je tegoed te verliezen.
Stortingslimieten
Met een stortingslimiet leg je per periode vast hoeveel je maximaal op je account zet, ook als er een bonus klaarstaat.
Verlieslimieten en sessietijdlimieten
Een verlieslimiet of sessietijdlimiet stopt je speelsessie zodra het bedrag of de tijd die je instelde bereikt is.
Spelregels in Nederland

Jij speelt hier onder de Nederlandse regels

Wij zetten de Nederlandse eisen naast onze Maltese vergunning, zodat je weet waar je aan toe bent.

Vergunning

OnderwerpWat geldt
ToezichthouderMalta Gaming Authority, MGA/B2C/512/2021
Leeftijd18+
Nederlands toezichtKansspelautoriteit (KSA) sinds 1 oktober 2021, Wet Koa
AdvertentieverbodGeen ongerichte reclame sinds 1 juli 2023
Voor wie geen bonusNiet voor spelers tot 24 jaar of met riskant speelgedrag
Geen cashbackGeen cashback en geen tijdsdruk in acties
Eigen keuzeJe accepteert voorwaarden zelf en kunt weigeren
VoorwaardenBedoel, rondspeelvoorwaarde en geldigheid staan vermeld

Grenzen

OnderwerpWat geldt
Limieten op je accountStortings-, verlies- en sessietijdlimieten, time-out, zelfuitsluiting
Verificatie voor uitbetalingIdentiteitsbewijs, adresbewijs en betaalmethode, binnen 71 uur

Hulp

OnderwerpWat geldt
HulporganisatiesCRUKS, Agog, Loket Kansspel
Van inschrijving naar uitbetaling

Rollflame Casino van account tot opname

Deze volgorde voorkomt dat je bonus vervalt of je opname blijft hangen.

  1. 1

    Eén account op je naam

    Je maakt één account aan met je e-mailadres en een wachtwoord; een tweede account op je naam wordt gesloten. Gebruik gegevens die overeenkomen met je identiteitsbewijs.

  2. 2

    Stort minstens 20 euro

    Je stort minimaal 20 euro via een van de betaalmethoden, zoals iDEAL of SEPA-overboeking. Stort je minder, dan vervalt de bonus.

  3. 3

    Kies de bonus bewust

    Bij het storten kies je zelf de welkomstbonus en vink je de voorwaarden aan. Je kunt de bonus ook weigeren en zonder doorloop spelen.

  4. 4

    Rond de bonus op tijd rond

    Je speelt de bonus x37 rond binnen 18 dagen. Bepaalde spellen tellen niet of nauwelijks mee, dus kijk dat na voordat je gaat spelen.

  5. 5

    Vraag je opname aan na de doorloop

    Na het rondspelen vraag je een opname aan, met een minimum van 43 euro. Verificatie duurt gemiddeld 71 uur, dus dien je documenten vroeg in.

Ga naar lobby
Rollflame Casino rekent voor

Wat 150 euro inleg je werkelijk vraagt

Het te doorlopen bedrag is de bonus maal x37, dus bij €150 storting en €150 bonus is dat €5.550.

Je inleg

OnderdeelBedrag
Storting€150

Je bonus

OnderdeelBedrag
Bonus€150

Door te spelen

OnderdeelBedrag
Doorloop37x
Totaal rond te spelen€5.550
Vlak voor je op bonus klikt

Zo houd je je bonus wel

Je hoopt op een tweede ronde

Je opent een tweede profiel om nog eens de welkomstbonus te pakken; dat mag niet, want één account per persoon is toegestaan en dubbele accounts worden gesloten. Gebruik alleen het account dat op jouw naam staat Vraag support om hulp bij een vastgelopen profiel

Achttien dagen tellen mee

Je speelt rustig door en opeens is het tegoed weg, want de eerste stortingbonus vervalt achttien dagen na toekenning en het restant verdampt. Plan je speelsessies binnen de eerste twee weken Controleer je rondspeelvoortgang voor je stopt

Storting zonder bonus

Na je storting blijkt de bonus niet actief, omdat je de actie vooraf niet hebt aangevinkt; achteraf toekennen is dan niet meer mogelijk. Accepteer de actie eerst in je bonusoverzicht Controleer je saldo direct na de storting

Rollflame Casino kort

Je wilt het kort en zeker weten

Wat gebeurt er als ik een promotiecode invul?
+
Er is geen promotiecode nodig: de acties van Rollflame Casino staan in je account en je accepteert ze daar. Een codeveld invullen doe je dus niet, want een eigen code bestaat niet. Vraagt een andere site je om een code voor een bonus van dit casino, dan klopt die niet.
Kan ik de bonus ook op mijn telefoon aannemen?
+
Op je telefoon accepteer je dezelfde acties als op een computer, omdat je account aan je e-mailadres en wachtwoord vastzit. Je logt in, leest de voorwaarden en kiest zelf of je de bonus aanneemt of weigert. Na afloop van uw tijd kun je de inzet en het saldo op hetzelfde scherm volgen.
Moet ik de bonus gebruiken voordat de geldigheid stopt?
+
Ja, elke actie heeft een eigen looptijd en daarbuiten vervalt wat er nog openstaat. De welkomstbonus geldt 18 dagen, de wekelijkse bijstorting 14 dagen, de free spins 9 dagen en de cashback 7 dagen. Na het einde van die periode vervalt het bonustegoed zonder waarschuwing.
Waarom staat er een Maltees licentienummer op de site?
+
Rollflame Casino Limited werkt onder de Malta Gaming Authority met licentienummer MGA/B2C/512/2021. Die toezichthouder ziet toe op uitbetalingen, eerlijk spel en de voorwaarden van de bonussen. Je speelt hier dus onder Maltees recht, terwijl de Kansspelautoriteit de regels in Nederland bepaalt.
Moet ik mijn winst nog rondspelen voor ik kan opnemen?
+
Ja, het bonustegoed dat je van een bonus wint, speel je eerst rond volgens de genoemde inzetvoorwaarde; daarna wordt het opneembaar. Verificatie duurt bij dit casino gemiddeld 71 uur en een opname daarna gemiddeld 32 uur. Het minimum voor een opname is 43 euro en het maximum is €8.250.